szafa przesuwna

Idealna szafa? Zaprojektuj ją sam

Szafa jest meblem o niezwykłej funkcjonalności. Cenimy ją za to, że możemy w niej pomieścić naprawdę sporo rzeczy, a przy tym wzbogacić estetycznie poszczególne aranżacje wnętrzarskie. Niemniej jednak, pomimo tego, że rynek oferuje wyjątkowo bogaty wybór szaf, to wybranie idealnej może stanowić nie lada wyzwanie. Zwykle bowiem okazuje się, że jakiś czynnik sprawia, że szafa wydaje się nie spełniać w pełni oczekiwań. Rozwiązaniem tego problemu jest kreator szaf od Meble-Bogart.pl, dzięki któremu możesz zaprojektować idealną szafę.

Szafa – mebel idealny

Szafa jest meblem, bez którego nie sposób wyobrazić sobie funkcjonalnie wyposażonego wnętrza. Wszyscy uwielbiamy szafy, gdyż można w nich przechowywać naprawdę sporo rzeczy, a przy tym stanowią one efektowne wzbogacenie różnorodnych aranżacji pod względem estetycznym. Szczególną popularnością cieszą się szafy przesuwne, gdyż prezentują się nowocześnie, a przy tym są wygodne w codziennym użytkowaniu. Wybierając idealną szafę oczekujemy, że będzie ona:
– funkcjonalna,
– pojemna,
– estetycznie wykonana,
– solidna.
Do niniejszej listy warto także dodać, że większość z nas oczekuje, by szafa była dopasowana do indywidualnych potrzeb użytkowników. W tym celu wyposażamy ją w dodatkowe elementy mające wspierać nas w utrzymaniu porządku w szafie, a także pozwalają w pełni wykorzystać jej potencjał w zakresie przechowywania. Wybierając gotową szafę może się okazać, że o ile pewne jej cechy lub parametry będą dla nas idealne, to inne już niekoniecznie. W odpowiedzi na te rozterki marka Bogart przygotowała prosty w obsłudze kreator, z którego pomocą łatwo i szybko każdy może zaprojektować swoją wymarzoną szafę Moore i dopasować każdy jej parametr do swoich indywidualnych preferencji.

idealna szafa

Idealna szafa – zaprojektuj ją według własnych preferencji. KLIK

Kreator szaf Moore – w czym Ci może pomóc?

Wiemy jak istotne jest to, aby meble były dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Stąd tak duża popularność kolekcji meblowych oferujących projekty różniące się danymi parametrami. Niemniej jednak, aby szafa spełniała oczekiwania w maksymalnym stopniu, konieczny jest wpływ jej przyszłego użytkownika na ostateczny projekt. Stąd pomysł, by stworzyć konfigurator szaf Moore. Stanowi on idealną pomoc w dokonaniu wyboru i pozwala zwizualizować wymarzoną szafę. W poszczególnych krokach wybierasz wszystkie najważniejsze dla użytkowania i estetyki parametry szafy Moore. Przy tym masz nieustanny podgląd na ceny, dostępne warianty oraz możliwości wzbogacenia swojej szafy o dodatkowe komponenty podnoszące jej funkcjonalność i walory.

idealna szafa

Szafa Moor – zaprojektuj samodzielnie! KLIK

Etapy projektowania szaf Moore

Z pomocą kreatora możesz szybko i w łatwy sposób zaprojektować szafę, która będzie odpowiadać Ci użytkowo i wyróżni się niepowtarzalnym designem. To wszystko możesz osiągnąć w kilku prostych krokach, przez które kreator poprowadzi Cię intuicyjnie.

  1. Dostosuj szerokość szafy
  2. Wybierz półki
  3. Wybierz fronty
  4. Wybierz oświetlenie
  5. Wybierz dodatki
  6. Zweryfikuj i podsumuj swój wybór i złóż zamówienie na swoją idealną szafę Moore.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *