Zapraszamy do wspólnego wspierania WOŚP

Przez ostatnie 25 lat działalności, WOŚP wyposażył setki szpitali w całej Polsce w najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący życie i poprawiający stan zdrowia chorych. W tym roku fundacja obchodzi swój wyjątkowy jubileusz, gdyż już od ćwierć wieku wspiera swoją działalnością najbardziej potrzebujących, czyli dzieci i seniorów.

 

Kliknij i weź udział w licytacji kanapy Veronica

 

25 lat działalności Orkiestry to wyjątkowo istotna część historii Polski oraz świadectwo wspólnoty. Przez ten okres pomoc otrzymały niemal wszystkie szpitale w naszym kraju, co pozwala codziennie ratować życie i zdrowie dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewniać godną opiekę medyczną osobom starczym. To, że WOŚP działa tak skutecznie, to oczywiście zasługa wszystkich darczyńców, poczucia solidarności i empatii. Ponadto jest to efekt każdego grosza wrzuconego do puszki lub wylicytowanego przedmiotu na specjalnych aukcjach charytatywnych oznaczonych logiem WOŚP. Dlatego również w tym roku postanowiliśmy się aktywnie zaangażować w zbieranie funduszy na rzecz WOŚP organizując licytację kanapy Veronica od firmy Meble-Bogart.pl. Biorąc udział w licytacji kanapy wspierasz działalność WOŚP i tym samym pomagasz dzieciom i osobom starszym w naszym kraju. Cała kwota uzyskana ze sprzedaży kanapy zostanie przekazana na rzecz fundacji.

Zapraszamy do udziału – wystarczy kliknąć w poniższy baner:

 

 

Kanapa Veronica to nowoczesny mebel wypoczynkowy, który zapewni zarówno wyjątkowo komfortowy wypoczynek podczas snu, jak i piękny akcent dekoracyjny w każdym wnętrzu. Odpowiednio dobrana twardość obicia oraz profilowane oparcie zapewniają wysoki standard wypoczynku i możliwość jakościowego relaksu. Ponadto mebel cechuje się wyjątkową funkcjonalnością.

 

 

Mebel został wyposażony w pojemny pojemnik na pościel. Posiada chromowane nóżki, które podkreślają gustowny styl całej kompozycji. Kanapa w łatwy i szybki sposób rozkłada się do powierzchni spania o wymiarach 140 x 190 cm. Powierzchnia spania posiada sprężyny bonellowe, dzięki czemu mebel zapewnia optymalny komfort użytkowania.

 

 

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *