Wybieramy łóżka w trzech najpopularniejszych stylach

Wybieramy łóżka w trzech najpopularniejszych stylach

Bez względu na to, jaki styl wnętrzarski preferujesz i jakie są twoje gusta, jedno jest pewne – oczekujesz by sypialnia była idealnym miejscem do wypoczynku. Sypialnia to miejsce intymne, w którym możemy uciec od zgiełku codzienności i oddać się odpoczynkowi. Jednak aby zarówno chwile relaksu, jak i snu były jakościowe i satysfakcjonujące wyposażenie wnętrza musi być odpowiednio dobrane. Najważniejszym meblem w każdej sypialni jest oczywiście łóżko. Oczekujemy by było ono zarówno maksymalnie wygodne, jak i efektownie komponowało się zresztą aranżacji. Wybraliśmy dla Was trzy najlepsze łóżka, przy czym każde z nich wpisuje się w inny styl designerski. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

 

Efektowne meble Morena do Twojej sypialni – KLIK

 

Styl, w jakim urządzimy wnętrze ma wyraźny wpływ na to, jak będziemy się czuć przebywając w nim. Ale także świetnie wskazuje na to, kim jesteśmy. Dlatego wybierając konkretny styl dla sypialni warto pamiętać, aby oddawał on nie tylko preferencje domowników, ale także wpisywał się w charakter wnętrza. Sypialnia to miejsce, w którym szukamy spokoju i wyciszenia, dlatego polecamy by urządzić ją tak, aby nic w niej nie działało rozpraszająco na zmysły, nie obciążało wzroku (np. silne kontrasty lub zbyt wiele kolorów).

 

  1. Łóżko w stylu skandynawskim

Styl skandynawski harmonijnie łączy stonowaną estetykę z funkcjonalnością. Jest to wymarzony styl do sypialni, gdyż taka aranżacja będzie koić zmysły i pozwalać na odprężenie. Jest prosty, bezpretensjonalny i minimalistyczny. Takie też ma być łóżko w tym stylu – przede wszystkim funkcjonalne, czyli wyjątkowo komfortowe, ale także proste pod względem wzorniczym. Te oczekiwania idealnie spełnia łóżko Bella.

 

Kliknij i zobacz łóżko Bella w nowej cenie KLIK

 

  1. Łóżko w stylu nowoczesnym

Styl nowoczesny jest przede wszystkim elegancki i wyróżnia go minimalizm. Jednak prostota wzornicza w niniejszym stylu jest zdecydowanie bardziej surowa (w przeciwieństwie do stylu skandynawskiego). Meble mają mieć proste linie, stonowane kolory i być wykonane z materiałów takich jak plastik, płyty meblowe lakierowane lub matowe, szkło, chrom, czy stal. Wnętrza nowoczesne lubią podkreślać przestronność. Dlatego łóżko Hektor doskonale wpisuje się w te tendencje designerskie.

 

Nowoczesne łóżko Hektor dostępne już na www.Meble-Bogart.pl KLIK

 

  1. Łóżko w stylu klasycznym

Styl klasyczny jest ponadczasowy i wyjątkowo klimatyczny. Wnętrza klasyczne sprawiają, że czujemy się przytulnie. Nie brak tu miejsca na elegancję, ale o nieco większym wyrafinowaniu niż w przypadku innych stylów. Styl klasyczny uwielbia ponadczasowe i uniwersalne wzornictwo: ornamenty, drewniane meble, ciepłe kompozycje kolorystyczne i masywność wyposażenia. Nie boimy się tu dekoracyjności oraz dużej ilości mebli. Łóżko Boston w stylu klasycznym sprawi, że Twoja sypialnia stanie się nie tylko wyjątkowo szykowna i przytulna, ale także nieprzeciętnie wygodna.

 

Klasyczne łoże Boston KLIK

Categories: Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *