Wielki powrót meblościanek

Wielki powrót meblościanek

Słynne segmenty meblowe powszechnie nazywane meblościankami silnie kojarzą się przede wszystkim z okresem PRL-u, gdyż to właśnie wówczas żaden salon nie mógł się bez nich obyć. Przez lata lekceważona meblościanka aktualnie powraca do łask i co więcej robi prawdziwą furorę.

 

mebloscianka-amber-10-beton-beton-220j1053141

Kliknij i zobacz meblościankę Amber

 

Renesans mody na ten klasyczny i jakże funkcjonalny mebel sprawił, że na rynku pojawiły się odświeżone, nowoczesne projekty, które z pewnością zachwycą niejednego znawcę dobrego designu. Przygotowaliśmy dla Was kilka wyjątkowo efektownych i praktycznych propozycji.

 

mebloscianka-carmen-18572

Kliknij i zobacz meblościankę w nowoczesnym stylu – Carmen

 

Meblościanka posiada niezwykle dużo zalet: jest funkcjonalna, cechuje ją harmonijny projekt i może stanowić wyjątkowo efektowne wyposażenie wnętrza. W latach 60. meblościanki podbiły serca Polaków i z impetem wkroczyły w ich salony. Aktualnie możemy zaobserwować powrót zamiłowania do meblościanek, które zachwycają świeżym podejściem do designu łączącym się z ponadczasową funkcjonalnością. Pierwotnie meblościanki były bardzo masywne, pakowne, ale przy tym niestety niezbyt estetyczne. Współczesne segmenty są nowoczesnymi meblami modułowymi, które można dowolnie zestawiać, tworząc funkcjonalne układy dostosowane do wielkości wnętrza oraz potrzeb użytkowników.

 

mebloscianka-200-pr8-slive29541

Kliknij i zobacz kompaktową meblościankę

 

Piękne, esencjonalne kompozycje kolorystyczne nadają meblościankom wyjątkowego wymiaru. Minimalistyczne w formie, kolorowe lub kontrastowe meblościanki stanowią wyrazisty element pomieszczenia. Tego typu mebel doskonale sprawdzi się zarówno w modnych salonach, jak i gabinetach. Nowoczesne meblościanki łączą w sobie funkcjonalność przechowywania oraz oryginalne wzornictwo.

 

zestaw-mebli-briks-v02231

Kliknij i zobacz meble modułowe Briks

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *