Targi Meble Polska 2020 – podsumowanie i największe hity

Niedawno w Poznaniu odbyły się Targi Meble Polska 2020, które uznawane są za największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Również nasi przedstawiciele Bogart Group odwiedzili niniejsze targi i teraz chcemy zaprezentować Ci podsumowanie z tego wydarzenia. Zobacz najciekawsze perełki meblowe wyeksponowane przez wystawców, z którymi współpracujemy.

Perełki targowe

Targi Meble Polska to prezentacja potencjału jaki tkwi w polskim przemyśle meblowym i szeroko pojętym designie wnętrzarskim. Tegoroczna edycja dała temu wyraz i mogliśmy obejrzeć i zarazem podziwiać propozycje wiodących producentów mebli, których projekty możecie też szukać w sklepie Meble-Bogart.pl. Znaczącą część ekspozycji stanowiły meble wykonane z płyty meblowej, meble tapicerowane oraz propozycje wykonane z drewna litego. Pięknie prezentowały się meble wypoczynkowe marki Wersal, które już teraz dostępne są także w naszym asortymencie. Ponadto zwracaliśmy uwagę na efektowne aranżacje stoisk targowych, które wyeksponowano na światowym poziomie.

Oprócz niniejszych wrażeń z wydarzenia jakim są Targi Meble Polska pragniemy Ci zaprezentować także nasze ulubione projekty meblowe, które zrobiły na nas wyjątkowe wrażenie. Większość z nich możecie znaleźć oczywiście także w naszej ofercie nowości na obecny i najbliższy sezon branżowy.

Tiga Bigsofa marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem

kanapa wypoczynkowa

Kliknij i zobacz najnowszą kanapę marki Wersal teraz dostępną w wyjątkowej ofercie – KLIK!

Musimy otwarcie przyznać, że to właśnie Tiga Bigsofa wywarła na nas największe wrażenie podczas targów i właśnie dlatego już teraz możecie znaleźć ją w ofercie Meble-Bogart.pl. Jest to designerska propozycja mebla wypoczynkowego, która nie tylko doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, zachwyca głębią koloru roku – classic blue, ale i zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Ponadto jest niezwykle funkcjonalna, gdyż posiada dwa elektrycznie wysuwane siedziska, które działają niezależnie od siebie. Drugim meblem, który należy tu wyróżnić jest designerski fotel z podnóżkiem Hawk – obok niego z pewnością nie przejdziesz obojętnie.

meble wypoczynkowe

Kanapa z elektrycznie wysuwanymi siedziskami – KLIK

Personalizowane szafy Moore od Helvetia

szafa przesuwna

Szafa Moor od Helvetia w super cenie – Kliknij i sprawdź.

Podczas targów marka Helvetia zachwyciła nas wyjątkowo efektowną ekspozycją, która była dopracowana w nawet najmniejszych szczegółach. Ponadto mieliśmy przyjemność obejrzeć niebanalne kolekcje meblowe dedykowane pokojom dziennym i sypialniom, które zachwycały nowoczesnym designem i szczególną funkcjonalnością. Pojawiły się meble sypialniane z oświetleniem LED, stylizowane meble do salonu w kolorze butelkowej zieleni, czy też atrakcyjne szafki RTV. Niemniej jednak, to właśnie szafy Moore przemówiły do nas najbardziej, gdyż użytkownicy mogą sami wpływać na ich ostateczny wygląd, rozmiar i funkcjonalność. W naszym sklepie czeka na Ciebie intuicyjny i prosty w obsłudze kreator szaf Moore, w którym możesz w kilku krokach zaprojektować i zamówić swoją idealną szafę przesuwną.

szafa przesuwna

Szafa Moore – zamów w sklepie Meble-Bogart.pl

Półkotapczan Bed Concept Pro i biurko Work Concept marki Lenart

Targi Meble Polska

Półkotapczan Bed Concept Pro – sprawdź super cenę KLIK

Półkotapczany Bed Concept robią furorę już od pewnego czasu, ale wciąż nie możemy ich zignorować w tym podsumowaniu, gdyż stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby i oczekiwania. Ponadto cenimy je za ich największy walor – oszczędność miejsca, gdyż za dnia nie zabierają zbyt wiele powierzchni podłogowej, a nocą służą jako wyjątkowo komfortowe łóżko sypialniane. Idealnie w tę funkcjonalność wpisuje się także nowy projekt zaprezentowany przez Lenart – Work Concept, czyli składane biurko.

Targi Meble Polska 2020

Prezentacja półkotapczanów marki Lenart podczas Targi Meble Polska 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *