Targi Meble Polska 2020 – podsumowanie i największe hity

Niedawno w Poznaniu odbyły się Targi Meble Polska 2020, które uznawane są za największe wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Również nasi przedstawiciele Bogart Group odwiedzili niniejsze targi i teraz chcemy zaprezentować Ci podsumowanie z tego wydarzenia. Zobacz najciekawsze perełki meblowe wyeksponowane przez wystawców, z którymi współpracujemy.

Perełki targowe

Targi Meble Polska to prezentacja potencjału jaki tkwi w polskim przemyśle meblowym i szeroko pojętym designie wnętrzarskim. Tegoroczna edycja dała temu wyraz i mogliśmy obejrzeć i zarazem podziwiać propozycje wiodących producentów mebli, których projekty możecie też szukać w sklepie Meble-Bogart.pl. Znaczącą część ekspozycji stanowiły meble wykonane z płyty meblowej, meble tapicerowane oraz propozycje wykonane z drewna litego. Pięknie prezentowały się meble wypoczynkowe marki Wersal, które już teraz dostępne są także w naszym asortymencie. Ponadto zwracaliśmy uwagę na efektowne aranżacje stoisk targowych, które wyeksponowano na światowym poziomie.

Oprócz niniejszych wrażeń z wydarzenia jakim są Targi Meble Polska pragniemy Ci zaprezentować także nasze ulubione projekty meblowe, które zrobiły na nas wyjątkowe wrażenie. Większość z nich możecie znaleźć oczywiście także w naszej ofercie nowości na obecny i najbliższy sezon branżowy.

Tiga Bigsofa marki Wersal z elektrycznie wysuwanym siedziskiem

kanapa wypoczynkowa

Kliknij i zobacz najnowszą kanapę marki Wersal teraz dostępną w wyjątkowej ofercie – KLIK!

Musimy otwarcie przyznać, że to właśnie Tiga Bigsofa wywarła na nas największe wrażenie podczas targów i właśnie dlatego już teraz możecie znaleźć ją w ofercie Meble-Bogart.pl. Jest to designerska propozycja mebla wypoczynkowego, która nie tylko doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, zachwyca głębią koloru roku – classic blue, ale i zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Ponadto jest niezwykle funkcjonalna, gdyż posiada dwa elektrycznie wysuwane siedziska, które działają niezależnie od siebie. Drugim meblem, który należy tu wyróżnić jest designerski fotel z podnóżkiem Hawk – obok niego z pewnością nie przejdziesz obojętnie.

meble wypoczynkowe

Kanapa z elektrycznie wysuwanymi siedziskami – KLIK

Personalizowane szafy Moore od Helvetia

szafa przesuwna

Szafa Moor od Helvetia w super cenie – Kliknij i sprawdź.

Podczas targów marka Helvetia zachwyciła nas wyjątkowo efektowną ekspozycją, która była dopracowana w nawet najmniejszych szczegółach. Ponadto mieliśmy przyjemność obejrzeć niebanalne kolekcje meblowe dedykowane pokojom dziennym i sypialniom, które zachwycały nowoczesnym designem i szczególną funkcjonalnością. Pojawiły się meble sypialniane z oświetleniem LED, stylizowane meble do salonu w kolorze butelkowej zieleni, czy też atrakcyjne szafki RTV. Niemniej jednak, to właśnie szafy Moore przemówiły do nas najbardziej, gdyż użytkownicy mogą sami wpływać na ich ostateczny wygląd, rozmiar i funkcjonalność. W naszym sklepie czeka na Ciebie intuicyjny i prosty w obsłudze kreator szaf Moore, w którym możesz w kilku krokach zaprojektować i zamówić swoją idealną szafę przesuwną.

szafa przesuwna

Szafa Moore – zamów w sklepie Meble-Bogart.pl

Półkotapczan Bed Concept Pro i biurko Work Concept marki Lenart

Targi Meble Polska

Półkotapczan Bed Concept Pro – sprawdź super cenę KLIK

Półkotapczany Bed Concept robią furorę już od pewnego czasu, ale wciąż nie możemy ich zignorować w tym podsumowaniu, gdyż stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby i oczekiwania. Ponadto cenimy je za ich największy walor – oszczędność miejsca, gdyż za dnia nie zabierają zbyt wiele powierzchni podłogowej, a nocą służą jako wyjątkowo komfortowe łóżko sypialniane. Idealnie w tę funkcjonalność wpisuje się także nowy projekt zaprezentowany przez Lenart – Work Concept, czyli składane biurko.

Targi Meble Polska 2020

Prezentacja półkotapczanów marki Lenart podczas Targi Meble Polska 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *