Szafa przesuwna na miarę Twoich potrzeb

Miejsca na przechowywanie rzeczy w domu nigdy nie jest wystarczająco. Dlatego najlepszym pomysłem jest pojemna szafa przesuwna. Nie zajmuje ona zbyt wiele powierzchni podłogowej, a ponadto pozwala na przechowywanie i utrzymanie w porządku zdecydowanie więcej rzeczy niż przykładowo komoda. Taka szafa doskonale prezentuje się również pod względem wizualnym i łatwo ją wkomponować w aranżacje urządzone w różnych stylach wnętrzarskich. Aczkolwiek znalezienie idealnej szafy przesuwnej może stanowić wyzwanie. A przecież każdy z nas oczekuje żeby meble były dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowych i estetycznych, a także dobrze wpisywały się do warunków danego pomieszczenia. Aby spełnić te oczekiwania powstał intuicyjny kreator, w którym samodzielnie zaprojektujesz swoją wymarzoną szafę. Jak z niego korzystać?

Drewniane fronty są ponadczasowe i pasują do większości aranżacji.

Konfigurator szaf – co to takiego?

Szafa przesuwna to mebel, który ma wiele zalet. Jednak wybierając wśród dostępnych na rynku modeli możesz mieć pewien problem, aby znaleźć mebel łączący w sobie spełnienie oczekiwań pod względem rozmiaru, układu wnętrza i designu jednocześnie. Aby rozwiązać takie problemy powstał konfigurator szaf online, który pomoże dokonać wyboru i zwizualizować odpowiednią szafę. Za sprawą szerokiego wyboru w zakresie wzorniczym i użytkowym z pewnością zaprojektujesz szafę, która będzie nie tylko wpisywać się w Twoje gusta estetyczne, ale i potrzeby funkcjonalne.

Lustro na drzwiach przesuwnych wizualnie powiększy przestronność pomieszczenia.

Możesz w prosty sposób zoptymalizować wymiary i układ wnętrza swojej szafy. Dzięki temu szafa przesuwna sprosta Twoim indywidualnym potrzebom i będzie odpowiednio komponować się w konkretnym wnętrzu. Jak to zrobić? Wystarczy w kilku prostych krokach wybrać parametry, przez które kreator poprowadzi Cię szybko, łatwo i intuicyjnie. Zbuduj własną szafę o odpowiedniej użyteczności i niepowtarzalnym designie.

Jak zaprojektować szafę przesuwną?

Wystarczy kliknąć w link kreatora, aby przejść do programu projektowego, w którym w pięciu prostych krokach zaprojektujesz własną szafę mając przy tym ciągły podgląd jej ceny ostatecznej.

  1. Wybierz szerokość szafy przesuwnej

W pierwszym kroku możesz wybrać, jaka ma być szerokość szafy przesuwnej. Wyboru dokonasz spośród aż czterech wariantów. Dzięki temu szafa będzie miała rozmiar dopasowany do warunków konkretnego pomieszczenia, jak i oczekiwań dotyczących jej pojemności. Po kliknięciu danego wymiaru szafy pojawi się wizualizacja szafy oraz jej cena. Następnie wystarczy kliknąć przycisk „przejdź do następnego kroku”.

Biała szafa z lustrem to aktualny hit w trendach wnętrzarskich.
  • Wybierz układ wnętrza szafy

Drugim krokiem w projektowaniu szafy online jest wybór półek, które mają tworzyć układ jej wnętrza i tym samym wpływać na cechy użytkowe. Możesz tu zdecydować, jaki sposób rozmieszczenia półek będzie najbardziej optymalny do Twoich potrzeb oraz tego, co chcesz przechowywać w swojej nowej szafie. W zależności od ilości wnęk, możesz wybrać kilka możliwości jednocześnie.

  • Fronty szafy przesuwnej

Po zoptymalizowaniu kwestii funkcjonalnych, czas wybrać wzornictwo i kolorystykę szafy przesuwnej. Możesz zdecydować, które fronty, kolory i faktury będą pasować do aranżacji Twojego wnętrza oraz gustów domowników. W ten sposób możesz nadać szafie preferowaną formę wzorniczą. Kreator zapewnia wiele modnych, jak i ponadczasowych wzorów frontów, dzięki czemu z powodzeniem wybierzesz ten idealnie odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom.

W projekcie szafy możesz uwzględnić jej optymalny wymiar.
  • Oświetlenie

Na tym etapie Twoja szafa przesuwna jest już praktycznie gotowa. Jednak możesz ją wzbogacić o dodatkowe doposażenie, które może podnieść jej walory funkcjonalne. Na tym etapie masz możliwość dodania oświetlenia do szafy. To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z mebla stanie się zdecydowanie bardziej komfortowe. Gdyż otwierając szafę po zmroku będziesz wyraźnie widział jej wnętrze bez konieczności włączania światła górnego. Oczywiście można po prostu zrezygnować z tej opcji.

  • Dodatki

Ostatnim krokiem projektowania szafy Moore jest możliwość wzbogacenia jej o dodatek w postaci systemu cichego domykania. System reguluje ruch drzwi przesuwnych, dzięki czemu można uniknąć niekontrolowanego przesunięcia się drzwi i trzaskania nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *