stół loft rozkładany

Stół rozkładany w wyjątkowym stylu – przegląd hitów sezonu

Stół rozkładany to wyjątkowo funkcjonalna propozycja do jadalni, salonu, czy kuchni. Dzięki możliwości powiększenia powierzchni blatu, w szybki i prosty sposób możemy zyskać dodatkowe miejsce dla gości. Oprócz oczywistych zalet dotyczących praktyczności, warto także poświęcić uwagę kwestii estetyki. Bowiem stół bez wątpienia przyciąga uwagę we wnętrzu stanowiąc często jego serce. Jakie stoły rozkładane będą najmodniejsze w najbliższych sezonach?

Stół rozkładany z powodzeniem może zostać ustawiony zarówno w kuchni, salonie, jak i jadalni. Istotne jest jednak, aby jego design współgrał z resztą aranżacji i w pewnym stopniu ją dopełniał. Stół to mebel duży gabarytowo i skupia na sobie uwagę, dlatego jego wygląd jest tak istotny. W 2018 roku prym wiodą nowoczesne rozwiązania designerskie odzwierciedlające się w minimalistycznej dekoracyjności, wykorzystaniu ciekawych materiałów takich jak stal szczotkowana lub matowe szkło.

Stół rozkładany Lauren

Stół Lauren w efektownym stylu nowoczesnym – KLIK

Stół rozkładany a styl

Komplety stołów i krzeseł dostępne są w różnych stylach wzorniczych. Możemy wybierać w wyjątkowo atrakcyjnych propozycjach z szerokiej gamy oferty wśród mebli w stylu klasycznym, nowoczesnym, czy stylizowanym. Stoły w stylu klasycznym powinny być masywne i utrzymane w dekoracyjnej formie. Idealnie sprawdza się tu naturalne drewno oraz ciężkie wykończenia. Natomiast meble w stylu nowoczesnym to harmonijne zestawienie minimalizmu w zakresie ozdób z dekoracyjną formą materiałów, z których powstały. Najmodniejsze są stoły o lekkiej formie, których linie i geometryczne kształty są smukłe i nie przytłaczają aranżacji.

Stół rozkładany Benedikt

Kliknij i zobacz nowoczesny stół Benedikt na Meble-Bogart.pl

Najmodniejsze stoły rozkładane

W najbliższych sezonach najmodniejsze będą stoły rozkładane o funkcjonalnej budowie, oraz lekkiej formie designerskiej. Warto zwrócić uwagę na modele o gładkich powierzchniach wykończonych matem lub połyskiem. Całość dopełniają efektowne wykończenia ze stali chromowanej lub szczotkowanej, wstawki z okleiny naturalnej drewnianej, malowane proszkowo metalowe nogi o wąskich liniach. Szczególnie ciekawie prezentują się stoły z efektownymi podstawami przypominającymi prawdziwe dzieła sztuki. Wciąż prym wiodą także stoły w stylu skandynawskim o surowej formie i prostych kształtach.

Stół rozkładany Sandor

Stół Sandor II w nowoczesnej odsłonie na Meble-Bogart.pl – KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *