Nowoczesny narożnik Annabelle Modern

Poznaj narożnik, na którym powstają domowe historie

Narożnik to mebel kultowy, który zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach sprawdza się wręcz doskonale. Bowiem spełnia wszelkie oczekiwania zarówno pod względem komfortu użytkowania, estetyki, jak i funkcjonalności. Jednak, aby tak było, warto wybrać odpowiedni mebel i zrobić to z rozmysłem. Aby ułatwić Ci to zadanie, przygotowaliśmy wyjątkową propozycję narożnika, który zjednał sobie serca i gusta już wielu stając się prawdziwym hitem tego sezonu. Poznaj narożnik Annabelle Modern, na którym powstają historie rodzinne.

Narożnik, który nie będzie tylko zwykłym meblem…

Wierzymy, że meble to nie tylko funkcjonalne i estetycznie dobrane elementy wyposażenia wnętrz, ale coś o wiele więcej. Bowiem nawet specjaliści z dziedziny psychologii społecznej wskazują, że wygląd i sposób zaaranżowania otoczenia, w którym na co dzień przebywamy wywiera na nas znaczący wpływ pod kątem samopoczucia. Dlatego wyposażając swoje wnętrza domowe w konkretne meble wypoczynkowe i nie tylko, wiedz że możesz mieć duży wpływ na komfort mieszkania, jak i codzienne samopoczucie domowników.

Ponadto często zauważyć można, że poszczególne meble w domu zaczynamy z czasem darzyć szczególnym sentymentem i ciężko jest się z nimi rozstać. To dlatego, że korzystając z nich tworzymy też rodzinne wspomnienia. Dlatego wybierając meble do swojego domu, warto postawić na takie, które staną się dla nas ważne.

narożnik Narożnik z regulowanymi zagłówkami Annabelle Modern dostępny w Meble-Bogart.pl. Zobacz!

Stwórz swoją własną domową historię

Jednym z mebli, który pozwala w sposób praktyczny i wygodny zaaranżować strefę wypoczynkową w salonie jest narożnik. Ten mebel ma bowiem wielki potencjał w zakresie zapewniania komfortu, ale i możliwości estetycznego kształtowania stylu aranżacji. Ponadto wybierając nowoczesny narożnik do salonu możesz przebierać w ciekawych propozycjach także w zakresie dodatkowych funkcjonalności. Jednym z modeli, który robi obecnie wielką furorę, gdyż spełnia niniejsze oczekiwania i wyprzedza przy tym trendy w designie meblowym jest narożnik Annabelle. Przyjrzyjmy mu się więc nieco bliżej.

Cechy konstrukcyjne narożnika Annabelle

  • efektowny design oraz innowacyjna forma wzornicza
  • wysoka jakość wykonania
  • gustownie pikowane siedzisko
  • regulowana wysokość zagłówków
  • wzbogacenie o funkcję spania o wymiarach 121×192 cm
  • standardowo wbudowany pojemnik na pościel
  • możliwość wyboru narożnika w wersji lewostronnej lub prawostronnej

Narożnik Annabelle to nowoczesna propozycja, która zachwyca nie tylko niebanalnym designem i dopracowaną funkcjonalnością w zakresie przemyślanej konstrukcji. Bowiem każdy detal zarówno wzorniczy, jak i konstrukcyjny zostały tu zaplanowane z niebywałą precyzją. Dzięki temu narożnik cieszy się rosnącą popularnością. Wypełnienie siedziska w system sprężyn falistych i piankę poliuretanowa T30 stanowi gwarancję szczególnej wygody podczas użytkowania na co dzień oraz korzystania z funkcji spania. Ponadto mebel posiada też pojemnik na pościel, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania.

Nie możemy zapomnieć o estetyce narożnika. Bowiem Annabelle to model, który nie tylko wpisuje się w nowoczesne standardy wzornicze, ale wręcz je wyprzedza. Minimalistyczna forma wzornicza została tu subtelnie przełamana eleganckim pikowaniem w powierzchni siedziska. Lekkości wizualnej dodają bryle wysokie, metalowe nóżki. Natomiast regulowane zagłówki to nie tylko doskonały dodatek wpływający na zmaksymalizowanie komfortu użytkowania narożnika, ale także piękny element dekoracyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *