Podaruj sobie zdrowy sen – odkryj poduszkę Memory

Podaruj sobie zdrowy sen

Coraz więcej osób boryka się na co dzień z przewlekłymi bólami głowy, pleców i brakiem energii. Często także pojawiają się problemy z bezsennością, poczuciem niewyspania, a nawet chronicznym złym samopoczuciem, mimo że wszystko układa się po naszej myśli. Jak twierdzą specjaliści, najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest niewłaściwe ułożenie ciała podczas snu. Wpływ na to ma zarówno źle dobrany materac, jak i w dużej mierze tradycyjne poduszki. Rozwiązaniem tych problemów, jak i możliwością zapobiegania im jest nowoczesna poduszka Memory, której termoelastyczna struktura zapewnia zdrowy sen. Dlaczego warto?

 

 

Poduszka Memory – hit czy kit

Poduszka Memory wykonana została z najwyższej jakości pianki termoelastycznej, która pod wpływem ciepła i nacisku naszego ciała dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, zapewniając przy tym optymalne ułożenie linii kręgosłupa. Dzięki tym właściwościom, poduszka przyczynia się do poprawy krążenia oraz zmniejszenia bóli karku, głowy oraz kręgosłupa. Ponadto odpowiednio wyprofilowana linia i dobrane wymiary sprawiają, że okaże się najwygodniejszą poduszką z jaką mieliście kiedykolwiek do czynienia. Za sprawą przemyślanej struktury poduszka zapewnia wentylację i cyrkulację powietrza, więc nadmiar ciepła czy wilgoci zostaje wyeliminowany i skóra się nie poci.

 

 

Poduszka Memory – dla kogo?

Ta unikatowa poduszka jest idealna dla każdego. Okaże się rozwiązaniem problemów osób borykających się z przewlekłym bólem pleców lub głowy, a także pomoże w walce z bezsennością poprawiając komfort snu. Idealnie sprawdzi się także jako profilaktyka wystąpienia problemów zdrowotnych, gdyż stanowi zdrową podporę dla kręgosłupa podczas snu zapewniając mu bezpieczne ułożenie i rozluźnienie mięśni go podtrzymujących. Z poduszki Memory będą także szczególnie zadowolone osoby spędzające wiele godzin dziennie podczas pracy w pozycji siedzącej. Właściwe ułożenie ciała zapewni im relaks i komfort snu oraz dobre samopoczucie na co dzień.

 

 

Poduszka Memory – dlaczego musisz ją mieć?

  • eliminuje bóle kręgosłupa i głowy,
  • wspiera walkę z bezsennością,
  • pozwala podwyższyć jakość i higienę snu,
  • zwiększa efektywność wypoczynku,
  • idealnie dopasowuje się do kształtu ciała,
  • ułatwia cyrkulację powietrza,
  • pozwala rozluźnić mięśnie oraz skorygować ułożenie ciała,
  • jest hypoalergiczna.

Categories: Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *