Nowoczesne narożniki, które Cię zaskoczą

Narożnik to mebel, który bez wątpienia przyciąga uwagę w salonie. Nie tylko jest to kwestia jego dużego gabarytu, ale także designu i wzornictwa. Narożniki w stylu nowoczesnym mają wyjątkową zdolność dopełniania aranżacji i nadawania jej efektownego wyrazu. Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd najciekawszych narożników w stylu nowoczesnym.

Styl nowoczesny

Styl nowoczesny we wnętrzach zachwyca spójnością form i minimalistycznym podejściem, które przejawia się zarówno w ilości elementów wyposażenia wnętrza, jak i ich dekoracyjności. Kompozycje kolorystyczne powinny być harmonijne i niezbyt intensywne. Zazwyczaj wykorzystywane są dwa kierunki łączenia kolorów: na zasadzie silnego kontrastu (np. czerń i biel) lub monochromatycznie (np. kompozycja w neutralnych barwach). Coraz częściej jednak spójność kompozycji aranżacji chętnie przełamujemy wprowadzając do wnętrz ożywczy element. Idealnie w tym zakresie sprawdzi się mebel wypoczynkowy obity kolorową tapicerką. Zarówno narożniki, jak i kanapy w esencjonalnych kolorach na tle neutralnej aranżacji będą niczym wisienka na torcie.

 

nowoczesne narożniki

Nowoczesny narożnik Sand w wyjątkowej cenie na Meble-Bogart.pl – KLIK

 

Nowoczesne narożniki

Narożnik to mebel, który jest prawdziwym bohaterem salonu. To na nim skupia się uwaga ze względu na duży gabaryt, ale także funkcję wypoczynkową jaką pełni. Stanowi doskonały wybór zarówno w dużych, jak i mniejszych salonach gdyż pozwala na ugoszczenie większej liczby osób aniżeli kanapa czy sofa. Można także korzystać z niego jako szezlonga, a nawet łóżka nocnego jeżeli ma funkcję rozkładania. Nowoczesne narożniki przyciągają uwagę harmonijną kompozycją bryły i minimalistycznym wzornictwem. Zazwyczaj są obite gładką skórą lub tapicerką materiałową pozbawioną wzorów czy wypukłych faktur. Jednolita kolorystyka może być przełamana pikowaniem na poduchach lub subtelnymi przeszyciami w innym odcieniu nici. Jednak prawdziwą dekoracją jest jego forma i geometryczne ujęcie.

 

nowoczesne narożniki skórzane

Kliknij i sprawdź okazyjną ofertę na nowoczesny narożnik Oslo.

 

Narożniki a funkcjonalność

Nowoczesne narożniki cechują się nie tylko minimalistycznym, spójnym wzornictwem, ale także wyjątkową funkcjonalnością. Konstrukcje zostały tak zaprojektowane by zapewniać maksimum komfortu oraz pozwalać na korzystanie z dodatkowych atutów brył. Dodatkową funkcją nowoczesnych modeli jest możliwość rozkładania w celu uzyskania powierzchni do spania. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych materiałów na materace są one wyjątkowo wygodne i pozwalają na wypoczynek w zdrowych warunkach.

 

Kliknij i zobacz nowoczesny narożnik Roma w sklepie Meble-Bogart.pl.

 

Ciekawym rozwiązaniem są także regulowane zagłówki, przy czym każdy z nich można dopasowywać indywidualnie do potrzeb użytkownika. Niektóre narożniki posiadają również wbudowane po bokach regały, a także wnęki na wysuwane stoliczki lub pufy, co jest wyjątkowo przydatne podczas goszczenia większej liczby osób.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *