Najmodniejsze kanapy stylizowane

Najmodniejsze kanapy stylizowane

Meble stylizowane zdominowały nowoczesne i eklektyczne salony, sypialnie i kuchnie. To za pomocą tych wyjątkowych brył staramy się kształtować charakter wnętrza i nadawać mu unikatowy wyraz. Stylowe meble sprawiają, że wnętrza stają się wymarzonym miejscem, do którego będziemy z przyjemnością wracać po długim dniu spędzonym poza domem lub z dumą pokazywać odwiedzającym gościom. To właśnie kanapa lub efektowny narożnik znacząco wpływają na wygląd salonu, dlatego do wyboru tego mebla należy przyłożyć szczególnych starań. Wybraliśmy dla Was prawdziwe perełki z oferty stylowych kanap, które będą najmodniejsze w najbliższych sezonach.

 

Kliknij i zobacz wyjątkową sofę Bergen

 

Stylizowane meble to nic innego jak efektownie zaprojektowane bryły, których estetyka i wzornictwo nawiązują do konkretnego stylu w designie meblowym. Często stylizowane kanapy i wszelkie meble wypoczynkowe mają przełamywać minimalistyczne aranżacje i nowoczesnym wnętrzom dodawać swoistego stylu i wyrazu. Stylowa kanapa lub kolorowy narożnik sprawią, że surowe lub spokojne wnętrze salonu stanie się bardziej dynamiczne i eklektyczne.

 

Zobacz super ofertę na sofę Cameron

 

TAPICERKA MA ZNACZENIE

W tym sezonie najmodniejsze są kanapy, których kolorystyka oraz kształt łączą w sobie różne tendencje wzornicze. Możemy więc wybierać w szerokiej gamie esencjonalnych kolorów, z których najmodniejsze są butelkowe i trawiaste zielenie, głębokie turkusy i morskie odcienie niebieskiego, klasyczne granaty, barwy kanarkowe i musztardowe, ale także beżowe i kremowe pastele. Nadal prym wiodą także wszystkie odcienie szarości w tapicerkach. Trendy są jednak tapicerki gładkie, pozbawione wzorów i zbyt dosadnych dekorów. To właśnie kolor i kształt bryły mają tu determinować charakter mebla. Idealnie jednak wpiszą się subtelne dekory w postaci wysokich, drewnianych nóg w stylu skandynawskim oraz płytkie pikowanie w linii oparcia.

 

Najmodniejsza kanapa Auris KLIK

 

KSZTAŁT NADAJE STYL

Natomiast w kontekście kształtów kanap najlepiej sprawdzą się bryły o gładkich wykończeniach oraz pozbawione zbyt dekoracyjnych brzegów. Możemy wybierać wśród kanap i sof o owalnie wykończonych oparciach i siedziskach z niskimi podłokietnikami. Ale wciąż modne są także proste kąty i ostre linie brył. Idealnie jeżeli kanapa będzie posiadała wysokie nóżki, które nadadzą masywnej bryle swoistej lekkości i subtelnego wyrazu. W najbliższych sezonach będziemy starać się czynić wnętrza optycznie bardziej przestronnymi oraz nadawać im eklektycznego stylu. Dlatego warto starać się unikać zbyt masywnych mebli oraz przytłaczających wzorów.

Sofa Alexander w doskonałej cenie na Meble-Bogart.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *