Modny trend – meble modułowe

Modny trend – meble modułowe

Co zrobić aby przestrzeń salonu była nie tylko modna, ale także funkcjonalna? Idealnym sposobem, który pomoże to osiągnąć będą nowoczesne meble systemowe, zwane modułowymi. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu i mieć ostateczny wpływ na wygląd całej aranżacji.

Meble modułowe są elementami, które możemy kupić osobno i skomponować z nich różne zestawy w ramach swoich upodobań. Dzięki temu możemy odpowiednio dostosować zarówno wielkość jak i kształt całego kompletu do danego metrażu i warunków estetycznych pomieszczenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż nie tylko możemy funkcjonalnie urządzić salon, ale także w miarę upływu czasu modyfikować ustawienia poszczególnych brył tworząc tym samym zupełnie nowe kompozycje aranżacji.

 

zestaw-mebli-briks-vii05261

Kliknij i zobacz meble modułowe Briks

 

Jedną z najistotniejszych zalet takich mebli, jest to, że pozwalają na zmiany w aranżacji. Dzięki temu mamy pełną dowolność w wyborze i łączeniu różnych stylów w naszym mieszkaniu. Możemy nadać indywidualny wyraz wnętrzu. Ponadto mamy też możliwość swobodnie łączyć otwierane i zamykane szafki z geometrycznymi kształtami. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować i co jakiś czas zmieniać wystrój mieszkania. Wybierając meble systemowe, zachowamy o wiele więcej miejsca w mieszkaniu i będziemy cieszyć się przestrzenią.

 

zestaw-mebli-briks-iii57261

Kliknij i zobacz moduły Briks

 

Modułowa sofa w aranżacji salonu niesie za sobą przede wszystkim korzyść funkcjonalności. Wśród nowoczesnych form zdecydowanie króluje minimalizm, dzięki czemu umeblowanie salonu będzie zarówno komfortowe, jak i gustowne. Zaletą sofy modułowej jest to, że dopasowuje się ona do konkretnego wnętrza. Natomiast dowolność zestawień gwarantuje nam, że możemy ustawić najbardziej dogodną kombinację dla aranżacji naszego salonu w zależności od sytuacji.

 

komplet-mebli-brix15541 komplet-mebli-brix15555 komplet-mebli-brix15558

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *