meble w stylu skandi

Modne meble tapicerowane w stylu Scandi

Styl Scandi to propozycja dla osób, które lubią aranżacje oparte na naturalnych materiałach i wzorach. Styl ten cieszy się niesłabnącą popularnością i wygląda na to, że prędko się to nie zmieni, gdyż takie wnętrza są przytulne, koją zmysły, a na dodatek cechuje je szczególny komfort. Takie też są meble wypoczynkowe w stylów skandynawskim. Sprawdź, które propozycje są aktualnie najmodniejsze.

Komfort w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to jeden z naszych ulubionych. Dlaczego? Otóż wnętrza urządzone w tej stylistyce są spokojne, zrównoważone i estetycznie spójne. Meble i dodatki prezentują się naturalnie i są wykonane głównie z ekologicznych materiałów, dzięki czemu cała kompozycja wnętrza jest nie tylko wysokiej jakości, ale i ma zdolność kojenia zmysłów. Głównym celem urządzania wnętrz w tym stylu jest uzyskanie kojącej zmysły atmosfery, komfortu i możliwości cieszenia się przebywaniem w zaciszu swojego domu. Dlatego też wszelkie komplety mebli, sprzęty AGD i meble RTV, a także dodatki mają prezentować się spójnie, by korzystnie wpływać na nasz odbiór wnętrza i jego spokojny klimat, jak i wspierać nas w wymiarze funkcjonalnym i praktycznym.

meble skandynawskie

Kliknij i zobacz meble Uszak Lizbona, które zachwycają ponadczasowym stylem i wysoką jakością.

Meble wypoczynkowe w stylu Scandi

Strefa wypoczynkowa to jedna z ulubionych w każdym domu. Domownicy spędzają tu wspólnie czas, odpoczywają po długim dniu spędzonym poza domem, a także spotykają się z gośćmi. Istotne jest, więc aby strefa wypoczynkowa była zarówno efektowna pod względem prezencji, jak i zapewniała maksymalny komfort podczas codziennego użytkowania. Meble w stylu skandynawskim doskonale wpisują się w te oczekiwania. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim prezentują się lekko i harmonijnie. Ich obicia mogą albo współgrać z resztą aranżacji, albo ją przełamywać wizualnie i tym samym skupiać na sobie uwagę. Najbardziej charakterystyczne dla tego stylu są meble wypoczynkowe na wysokich drewnianych nóżkach. Prezentują się one lekko i dają wrażenie większej przestronności we wnętrzu. Siedziska i oparcia mogą być proste i minimalistyczne, lub głębokie i puchate. W tym zakresie panuje pełna dowolność. Zazwyczaj jednak sama tapicerka mebli jest gładka i pozbawiona dekoracji lub ozdobnych wzorów.

meble wypoczynkowe w stylu scandi

Meble wypoczynkowe w stylu skandynawskim już teraz w okazyjnej cenie. KLIK!

Fotele w stylu Scandi

Wśród najbardziej popularnych foteli w stylu skandynawskim należy oczywiście wymienić fotel Uszak. Mimo że ma on korzenie w innym kraju, to idealnie wpasował się w charakter wnętrz w stylu Scandi. Jego przytulna konstrukcja stojąca na wysokich nóżkach z drewna pięknie komponuje się z każdą aranżacją w tym designie. Ciekawie będą się tu także sprawdzać fotele o nowoczesnej linii, ale z finezyjną tapicerką np. fotel Patchwork. Idealnie ożywi on spokojne aranżacje i będzie niczym wisienka na torcie całej kompozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *