Modne ławy w stylu skandynawskim

Modne ławy w stylu skandynawskim

Styl skandynawski od wielu sezonów gości w mieszkaniach i przestrzeniach publicznych, gdyż urzekł szeroką liczbę odbiorców minimalistycznym i zarazem funkcjonalnym charakterem, który doskonale wpisują się w nowoczesne standardy designerskie. Takie aranżacje przyciągają uwagę przytulnością, schludnością oraz eleganckim wyrazem w ponadczasowym stylu. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybieramy meble salonowe zaprojektowane właśnie w myśl tendencji skandynawskich. Przygotowaliśmy dziś dla Was przegląd kilku pieczołowicie wybranych ław salonowych w stylu skandynawskim, którymi zapewne się zauroczycie.

 

lawa-cleo26123

Zestaw stolików o minimalistycznym wyrazie

 

Stoliki w stylu skandynawskim doskonale wkomponują się w salonach zaaranżowanych w dowolnym stylu, gdyż doskonale prezentują się w eklektycznych zestawieniach. Nie musimy więc dysponować wnętrzem urządzonym typowo w skandynawskim nurcie, by móc cieszyć się stylową ławą o minimalistycznym wzornictwie.

 

lawa-fiona36539

Kliknij i zamów skandynawską ławę Fiona

 

Styl skandynawski uwielbia drewno, gładkie białe powierzchnie oraz metal. To właśnie ławy wykorzystujące te trzy elementy idealnie wpisują się w ponadczasowy klimat i wyszukany design współczesny. Najlepiej, jeśli ława w stylu skandynawskim jest praktyczna, a zarazem elegancka. Salon to wnętrze typowo reprezentacyjne, ponieważ w nim zazwyczaj przyjmujemy swoich gości, ale także oddajemy się relaksowi w rodzinnym gronie.

 

zestaw-law-nolan-b02095

Zamów komplet stolików Nolan

 

Ławy w stylu skandynawskim są zazwyczaj minimalistyczne i zarazem funkcjonalne, dlatego idealnie wkomponują się w nowoczesne aranżacje. Jeśli w salonie znajduje się dużo innych mebli lub ozdób w typowo nowoczesnym stylu, wówczas warto zdecydować się na model ławy, który delikatnie nawiązuje do tendencji skandynawskich ale posiada także nowoczesną nutę wzorniczą, by pięknie połączyć w harmonijną całość oba style. Ławy w stylu skandynawskim można umieścić w pomieszczeniach, które posiadają także bogatą, nieco klasyczną aranżację, ponieważ ich nie przytłoczą, lecz nadadzą lekkości.

 

lawa-kiana16586

Nowoczesna ława Kiana w stylu skandynawskim

 

lawa-soho-b52021

Nowoczesny stolik Soho z ozdobnym stelażem z metalowej siatki

Categories: Pokój dzienny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *