mała meblościanka

Meblościanki idealne do kawalerki

Trzeba przyznać, że meblościanki stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w pokojach dziennych. Ten kultowy mebel w odświeżonej postaci i utrzymany w nowoczesnym designie idealnie sprawdzi się także w kawalerkach. Jakie zalety meblościanek sprawiają, że są one wprost stworzone do tego typu mieszkań? Przyjrzyjmy się też ciekawym propozycjom meblościanek od sprawdzonych producentów.

Kliknij i zobacz nowoczesną meblościankę w super cenie!

Kawalerka i jej potencjał

Kawalerka jest typem mieszkania o bardzo specyficznym układzie. Jeszcze do niedawna była uznawana za rozwiązanie najlepsze dla singli i studentów. Dziś natomiast jej ranga się znacząco zmieniła i kawalerki są też dedykowane parom, a nawet rodzinom. Wszystko bowiem zależy od sposobu ich urządzenia oraz dostępnego metrażu. Głównym wnętrzem w kawalerce jest oczywiście pokój dzienny, który zazwyczaj łączy się też z przedpokojem i aneksem kuchennym. Na domiar wszystkiego musi on być wielofunkcyjny. Dlatego urządzenie salonu w kawalerce stanowi swoiste wyzwanie. Rozwiązaniem są wielofunkcyjne meble wypoczynkowe i nowoczesna meblościanka. Zaraz, czy meblościanka to nie relikt przeszłości niczym z czasów PRL? Otóż nie, bowiem aktualnie możemy zaobserwować swoisty renesans tego kultowego mebla, który obecnie występuje w odświeżonej, lżejsze wizualnie formie, ale cechuje się przy tym równą praktycznością co jej przodkowie.

Nowoczesna meblościanka idealna do salonu w kawalerce. Kliknij i sprawdź super ofertę!

Najmodniejsze meblościanki

Współczesne meblościanki niewiele już mają wspólnego z tymi, które kojarzymy z okresu PRL. Wówczas był to mebel obowiązkowy znajdujący się w każdym mieszkaniu blokowym. Dawne meblościanki zajmowały znaczącą część lub całą ścianę i posiadały wiele szuflad, szafek oraz wnęk, w których można było przechowywać naprawdę wiele rzeczy. Dzisiejsze modele nie są tak masywne i zazwyczaj posiadają budowę modułową, co ułatwia dopasowanie ich rozmieszczenia do warunków konkretnych wnętrz. Jednak to, co zachowały od swoich kultowych poprzedniczek to duża pojemność przechowywania oraz praktyczna konstrukcja. Meblościanka składa się bowiem z miejsca na przechowywanie sprzętów RTV (szafka RTV) i ukrycie okablowania, zamykanych i otwartych szafek, a także szuflad. Niektóre nowoczesne projekty są też wzbogacone o witryny ekspozycyjne, w których można umieścić efektowne kolekcje, zbiory, pamiątki lub książki. Hitem są też meblościanki z podświetleniem LED, które czynią całą aranżację salonu efektowniejszą i bardziej wyszukaną. Nowoczesne meblościanki doskonale sprawdzą się więc w pokojach kawalerek, w których każdy fragment przestrzeni powinien zostać zaaranżowany w sposób przemyślany i funkcjonalny. Dzięki meblościankom zaoszczędzimy miejsce w pokoju, a ponadto zyskamy spore możliwości w zakresie przechowywania potrzebnych w domu rzeczy i urządzeń.

Biała meblościanka w wyjątkowej cenie już na Meble-Bogart.pl. KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *