meble młodzieżowe

Meble do pokoju nastolatka – przegląd inspiracji Trendy 2018

Własny pokój dla nastolatka jest niezwykle ważny. To właśnie w nim dorastający człowiek spędza najwięcej wolnego czasu, uczy się, odpoczywa, realizuje hobby i gości przyjaciół. Dlatego aranżacja tego wnętrza jest niezwykle istotna dla dobrego samopoczucia dziecka oraz budowania poczucia jego autonomii i tożsamości. Meble do pokoju nastolatka oprócz funkcjonalności, muszą się także wyróżniać modnym designem. Przygotowaliśmy przegląd najmodniejszych propozycji kompletów do pokoi młodzieżowych na rok 2018.

Meble do pokoju nastolatka Flexy

Kliknij i zobacz super ofertę na meble Flexy

Planujemy aranżację pokoju nastolatka

Pokój dla nastolatka jest dla niego niczym azyl, w którym może czuć się sobą, rozwijać się i czuć całkowicie bezpiecznie i u siebie. W tym wieku dzieci zazwyczaj chcą silnie zaznaczać swoją autonomię także poprzez wystrój pokoju. Dlatego planując zmiany we wnętrzu, warto w ich planowanie zaangażować przyszłego lokatora. Dodatkową korzyścią będzie mile spędzony czas na wspólnym wybieraniu mebli i dodatków, a ponadto to doskonała nauka kompromisów. Współcześnie możemy przebierać w niezwykle szerokiej gamie mebli młodzieżowych, które zachwycają nowoczesnym designem, zwiększoną funkcjonalnością, a także sprytnymi rozwiązaniami w zakresie przechowywania.

Meble do pokoju nastolatka Mobi

Meble Mobi już dostępne w ofercie Meble-Bogart.pl – KLIK

Meble do pokoju nastolatka a trendy 2018

Trendy na rok 2018 w zakresie designu młodzieżowego zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Bowiem zostaje przełamana granica między meblami do pokojów dziennych z nowoczesnym ujęciem młodzieżowych brył. Oznacza to, że wybierając meble do pokoju nastolatka możemy cieszyć się uniwersalnymi, ponadczasowymi meblami, które pozbawione są charakterystycznej dziecięcej lub młodzieżowej dekoracyjności. Nowoczesne komplety mebli do pokoju młodzieżowego to minimalistyczne kompozycje o prostych kształtach, utrzymane w jednolitej kolorystce lub przełamanej jedną silną barwą np. zielenią lub kanarkowym żółtym. Takie meble będą się doskonale prezentować przez długi czas i z pewnością prędko się nie znudzą.

Meble do pokoju nastolatka Blog

Kliknij i zobacz wielofunkcyjne meble Blog w sklepie

Funkcjonalność i dobry design – para idealna

Modne meble są nie tylko estetycznie dopracowane w minimalistycznej konwencji, ale muszą być również funkcjonalne. Ich funkcjonalność powinna się przejawiać zarówno w odpowiednim rozmieszczeniu poszczególnych schowków, kształcie brył, ale także wzbogaceniu ich o dodatkowe miejsce do przechowywania. Producenci mebli, które zdominują nasze wnętrza w 2018 roku przyłożyli szczególny nacisk właśnie do kwestii przechowywania. Dzięki temu możemy cieszyć się łóżkami wyposażonymi w dodatkowe schowki lub zestawione z regałem lub biurkiem. Ponadto biurka zyskały bardziej ergonomiczny kształt, a komody i regały mają bardziej dopracowane wymiary poszczególnych półek co ułatwia przechowywanie i segregację rzeczy. W nowym sezonie nadal prym będą wiodły meble modułowe, a także wielofunkcyjne.

Meble do pokoju nastolatka

Kliknij i zobacz wyjątkowy zestaw mebli Mati

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *