kuchnia na wymiar

Meble kuchenne na wymiar – dlaczego warto?

Kuchnia jest wnętrzem o szczególnym znaczeniu w każdym domu. Spędzamy w niej na co dzień sporo czasu zarówno podczas wykonywania codziennych obowiązków związanych z gotowaniem i sprzątaniem, jak i wspólnego biesiadowania przy kuchennym stole. Kuchnia nazywana jest też sercem domu, gdyż to w niej najwięcej się dzieje w kontekście życia rodzinnego. Jej aranżacja powinna więc być przygotowana ze szczególną starannością, aby wyposażenie umożliwiało szybszą i sprawniejszą pracę w kuchni, a estetyka czyniła wnętrze przyjemnym w odbiorze. By mieć możliwie jak największy wpływ na spełnienie tych oczekiwań, warto zdecydować się na meble kuchenne na wymiar.

Meble kuchenne na wymiar a gotowe zestawy

Planując aranżację swojej wymarzonej kuchni stajemy przed koniecznością podjęcia decyzji, czy zdecydować się na gotowe meble kuchenne, czy zamówić je na wymiar. Gotowe komplety mebli kuchennych mają wiele zalet i pewnie pod niektórymi względami będą najlepszym wyborem w pewnych okolicznościach. Przyjrzyjmy się jednak zaletom mebli wykonywanych na zamówienie, gdyż to dzięki nim mamy całkowity wpływ na wygląd i cechy funkcjonalne naszej wymarzonej kuchni. Największą zaletą kuchni na zamówienie jest to, że możemy w pełnym stopniu wykorzystać potencjał zagospodarowania pomieszczenia. Układ zabudowy meblowej, jak i sposób rozmieszczenia poszczególnych szafek i szuflad możemy dobrać w taki sposób, aby wnętrze było możliwie jak najbardziej wygodne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

Projekt mebli kuchennych na wymiar

Projekt mebli kuchennych na wymiar

Zalety mebli kuchennych na wymiar:

 • projekt o spersonalizowanym charakterze dostosowany do indywidualnych upodobań i możliwości fizycznych domowników,
 • ratunek dla małych i nieustawnych pomieszczeń,
 • maksymalne wykorzystanie przestrzeni,
 • dowolne wymiary i rodzaje szafek,
 • zabudowa wszystkich urządzeń AGD,
 • możliwość zabudowy pod sam sufit,
 • dodatkowe systemy usprawniające przechowywanie i dostęp do głębi szafek,
 • efektowne oświetlenie, które można zestawić z zabudową,
 • indywidualny wygląd i charakter kuchni,
 • dowolność w wyborze wszelkich detali,
 • niestandardowe rozwiązania.
Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Walor unikatowości kuchni na wymiar

Kuchnie na zamówienie mają wiele zalet funkcjonalnych, jak i estetycznych. Jednak istotne znaczenie ma także to, że zamawiając kuchnię na wymiar i w oparciu o indywidualny projekt przygotowany przez profesjonalnego projektanta we współpracy z zamawiającym zyskujesz także pewność, że Twoja kuchnia będzie unikatowa. Aranżacja będzie w pełnym stopniu dopasowana do indywidualnych upodobań, gustów i stylu życia domowników. Ale ponadto pozwoli odzwierciedlić ich osobowość oraz będzie dawała poczucie, że jest nieprzeciętna i jedyna w swoim rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *