Dziękujemy za udział w licytacji dla WOŚP!

Dziękujemy za udział w licytacji dla WOŚP!

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Deklarowana kwota to aż 62 418 767 złotych, a to jeszcze nie jest ostateczna suma. Bowiem orkiestrowe aukcje trwają do połowy lutego, a do końca stycznia nadal można brać udział w zbiórkach w Internecie. W tym roku wynik zbiórek online także pobił wszelkie rekordy, gdyż WOŚP zebrała przeszło 21 milionów złotych. A to wszystko także, dzięki Wam, gdyż z wielkim zaangażowaniem wzięliście udział w naszej licytacji dla WOŚP.

 

 

Po raz kolejny wsparliśmy Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiając jeden z naszych produktów na aukcję Allegro. Podczas 25 Finału środki były zbierane na zakup specjalistycznego sprzętu dla oddziałów pediatrycznych w całym kraju i godnej opieki medycznej seniorów. Cieszymy się, że osoby biorące udział w licytacji oraz zespół Meble-Bogart.pl mogli dołożyć swoją cegiełkę do tych fantastycznych wyników.

Licytacja wyjątkowo komfortowej kanapy Veronica od Meble-Bogart.pl zakończyła się wielkim sukcesem, gdyż suma końcowa wyniosła aż 3161,00 zł. Mebel jest unikatowy, gdyż został wykonany specjalnie na Finał WOŚP. Wszystkim 18 osobom biorącym udział w aukcji serdecznie dziękujemy za okazaną chęć pomocy i zaangażowanie.

Wylicytowana kwota 3161,00 zł, wpłacona na konto WOŚP wesprze szczytne cele: podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Szczególnie gratulujemy i dziękujemy za udział w licytacji jej Zwycięzcy, który teraz będzie mógł się cieszyć wyjątkowo komfortową, efektowną kanapą Veronica.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *