Narożnik butelkowa zieleń

Butelkowa zieleń – modny kolor w Twoich wnętrzach

Choć wciąż w naszych aranżacjach wnętrzarskich w modzie są złamane odcienie bieli i szarości, to w tym sezonie stawiamy również na bardziej esencjonalne barwy. Chodzi oczywiście o butelkową zieleń, którą coraz częściej stosujemy nie tylko jako kolor ścian, ale również wybierając tapicerowane meble oraz komplety meblowe dedykowane salonom lub sypialniom. Przyjrzyjmy się bliżej najmodniejszym meblom w odcieniu butelkowej zieleni.

Zielono mi, czyli moda kołem się toczy

Niektórzy zapewne pamiętają, że jeszcze w latach 90. XX wieku butelkowa zieleń była szczególnie modna przede wszystkim w trendach odzieżowych. Później trend minął i stała się synonimem kiczu, więc szybko o niej zapomnieliśmy – aż do teraz. Bowiem już w zeszłym sezonie butelkowa zieleń z impetem wróciła do łask i zaczęła dominować w najmodniejszych aranżacjach proponowanych przez światowej klasy projektantów wnętrz. Obecnie największą popularnością cieszą się malowane na ten odcień ściany w salonach, sypialniach i kuchniach. Ale nie zapominajmy także o meblach. Welurowe obicia w odcieniu butelkowej zieleni to prawdziwy hit. Meble wypoczynkowe pokryte taką tapicerką prezentują się nie tylko elegancko, ale i zyskują wyjątkowy charakter.

kanapa butelkowa zieleń

Kanapa Viva w kolorze butelkowej zieleni. Dostępna od ręki – KLIK

Z czym łączyć butelkową zieleń?

Odcień butelkowej zieleni jest stosunkowo łatwy w zestawieniach z innymi kolorami, wzorami i co więcej, pasuje do różnych stylów wnętrzarskich. Doskonale wkomponuje się zarówno w aranżacje urządzone w jasnych, neutralnych odcieniach jak biel i szarości oraz w ciemnych, gdzie dominują grafity, matowa czerń oraz głębokie brązy. Jeżeli zdecydujesz się na meble w kolorze butelkowej zieleni, konieczne spróbuj je połączyć we wnętrzu z dodatkami w kolorze złota, marmuru oraz wzorzystymi, roślinnymi motywami. Takie połączenia doskonale wpisują się we współczesne trendy designerskie. Moda na styl Urban Jungle sprzyja także stosowaniu odcienia zielonego. Bowiem pięknie się będzie on łączyć z egzotycznymi roślinami, motywami kwiatowymi i zwierzęcymi oraz materiałami takimi jak drewno i naturalny kamień.

butelkowa zieleń

Meblościanka Fado w super cenie. Wstawki z butelkowej zieleni. Zapraszamy do sklepu – KLIK

Meble w kolorze butelkowej zieleni

Największą popularnością cieszą się meble tapicerowane w kolorze butelkowej zieleni. Fotele, kanapy i narożniki w tym odcieniu ożywiają aranżacje i nadają im szczególny charakter. Niemniej jednak, warto także zwrócić uwagę na komplety mebli salonowych. Łączą w sobie popularne materiały takie jak drewno i metal malowany proszkowo z dekorami w kolorze butelkowej zieleni. Takie meble idealnie wkomponują się w aranżacje w stylu nowoczesnym, industrialnym, Urban Jungle, czy też eklektycznym. Ponadto dzięki naturalnemu wzornictwu nie przytłaczają estetycznie wnętrz i prezentują się lekko.

butelkowa zieleń

Narożnik Lukas z funkcją spania utrzymany w odcieniu butelkowej zieleni. Kliknij i sprawdź wyjątkową ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *