Biała meblościanka

Białe meblościanki w nowoczesnym stylu

Meblościanka to kultowy mebel, który aktualnie przeżywa swój renesans. Nic w tym dziwnego, bowiem wyróżnia się nie tylko wyjątkową funkcjonalnością, ale także nieprzeciętnie atrakcyjną formą. Mimo że współczesne białe meblościanki już niewiele przypominają te z czasów PRL-u, to wciąż cieszą nas praktycznym wymiarem konstrukcji. Hitem ostatnich sezonów nie bez przyczyny stały się w szczególności białe meblościanki. Zobacz, które modele są najciekawsze pod względem funkcjonalności, jak i designu.

Białe meblościanki Pure

Kliknij i zobacz wyjątkową meblościankę Pure w super cenie

Meblościanki – stare a nowe

Meblościanka to zestaw szafek i regałów tworzących zabudowę ściany. Jest to prawdziwa legenda wśród mebli. Choć w Polsce największe zainteresowanie tym meblem przypadło na lata ’70 i ’80 XX wieku, domniemana geneza sięga przełomu lat ’40 i ’50 w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju meblościanki zachwycały przede wszystkim ze względu na funkcjonalność i dużą pojemność przechowywania, co stanowiło odpowiedź na potrzebę kompaktowych i pakownych zarazem rozwiązań w kwestii umeblowania małego metrażu betonowej płyty. Dziś meblościanki niczym nie przypominają już tych wielkich zabudowań meblowych sprzed lat, które zajmowały całe ściany optycznie przytłaczając wnętrza. Nowoczesne białe meblościanki to minimalizm, lekka forma, modny wygląd, modułowa konstrukcja, ale nadal w funkcjonalnym wydaniu.

Białe meblościanki Winds

Kliknij i zobacz ofertę na meblościankę Winds

Białe meblościanki – hit sezonu

Jednym z najpopularniejszych trendów stały się białe komplety mebli. Goszczą nie tylko w salonach, ale także w sypialniach i kuchniach. Ale to właśnie białe meblościanki cieszą się szczególnym zainteresowaniem, gdyż są wprost stworzone z myślą o modnych i zarazem ponadczasowych aranżacjach. Zalet takiego rozwiązania jest niemal niezliczenie wiele. Białe meble są przede wszystkim wyjątkowo uniwersalne, dzięki czemu będą doskonale się prezentować bez względu na preferowany styl wnętrzarski, czy kolorystykę pozostałych elementów wyposażenia. Biel jest ponadczasowa i pasuje do wszystkiego. Ponadto białe meblościanki mają wyjątkową moc optycznego powiększania przestrzeni. Jasne kolory nie przytłaczają wnętrz, więc są wprost stworzone do małych metrażowo pomieszczeń.

Białe meblościanki

Kliknij i zobacz meblościankę Factor w wyjątkowej cenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *