Białe komody do salonu

Białe komody do Twoich wnętrz

Pięknie zaaranżowane mieszkanie jest podstawą dobrego samopoczucia domowników, a także miejscem do którego chętnie się wraca po długim dniu spędzonym poza domem. Urządzenie mieszkania to nie tylko kwestia funkcjonalności i estetyki, ale także umiejętność pogodzenia współczesnych trendów designerskich z charakterem i gustami mieszkańców. Od kilku sezonów szczególną popularnością cieszą się białe meble, a wśród nich także białe komody. Sprawdź dlaczego białe komody powinny się znaleźć także w Twoich wnętrzach.

Białe meble – hit czy kit

Białe meble goszczą w naszych wnętrzach od kilku sezonów i wygląda na to, że prędko to się nie zmieni. Moda na nie jest ponadczasowa i mimo że zmieniają się ich formy, kształty czy wzornictwo, to kolor bieli i jej odcieni jest ponadczasowym hitem. Białe meble są ponadto wyjątkowo uniwersalne, gdyż bez względu na to, czy preferujesz styl klasyczny czy nowoczesny – białe meble będą pasowały idealnie. Jednym z najpopularniejszych mebli, który ma wiele zastosowań w różnych typach wnętrz jest komoda. Jej wielofunkcyjny i uniwersalny charakter sprawia, że idealnie się sprawdzi zarówno we wnętrzach kuchennych, jadalnianych, pokojach dziennych, młodzieżowych, biurach czy w sypialniach. Nie ma w zasadzie pomieszczenia, w którym komoda mogłaby nie pasować. Szczególną popularnością cieszą się białe komody do salonu, które można dowolnie zestawiać z innymi meblami (niekoniecznie pochodzącymi z tej samej kolekcji). Nie ulega więc wątpliwości, że zarówno białe komody są strzałem w dziesiątkę, bez względu na preferowany styl wnętrzarski.

Biała komoda do salonu

Biała komoda Kaja w super cenie na Meble-Bogart.pl KLIK

Białe komody w sypialniach

Komoda jest meblem o wielu zastosowaniach, który doskonale sprawdzi się między innymi we wnętrzu sypialnianym. Sypialnia to miejsce, w którym chcemy stworzyć kojącą zmysły aranżację umożliwiającą efektywny wypoczynek i relaks. Aby uzyskać taki efekt warto zwrócić uwagę na kolory, z których powstanie cała kompozycja: od odcieni ścian, przez kolory mebli, po dodatki. Wybierając krzykliwe odcienie możesz uzyskać niestety wrażenie przytłoczenia. Taka aranżacja zamiast wspierać wyciszenie, będzie rozpraszać i obciążać zmysły. Warto więc pokusić się o wybór mebli w odcieniach neutralnych, spokojnych. Takie meble będą stanowiły idealne tło dla reszty elementów wyposażenia wnętrza. Bez względu na to czy szukasz kompletu mebli czy samej komody, która uzupełni zastaną aranżację, biała komoda będzie pasowała idealnie do tego wnętrza. Białe komody do sypialni wyposażone w szuflady lub rozbudowane o dodatkowe szafki będą optymalnym rozwiązaniem w zakresie przechowywania odzieży, bielizny, czy innych drobiazgów.

Nowoczesna komoda

Nowoczesna komoda Volvo do Twojego salonu – KLIK

Białe komody w różnym stylu
Białe komody to meble o uniwersalnym designie, ale mogą być także stylizowane w myśl założeń wzornictwa klasycznego, nowoczesnego, czy eklektycznego. Wyjątkowo efektownie prezentują się klasyczne komody o masywnej formie brył, ozdobnych wykończeniach frontów i blatów, a także ponadczasowej stylistyce. Często tradycyjne komody są stylizowane na antyki lub styl vintage, co dodaje wnętrzom przytulności i klasy. Stylowe białe komody dopełnią sypialnię i uczynią jej aranżację wyjątkowo klimatyczną. Natomiast w zakresie stylu nowoczesnego, szczególną popularnością cieszą się białe komody na wysoki połysk. Harmonijnie pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym, które cechują się minimalistycznym podejściem do dekoracyjności oraz spójnym, wyważonym wzornictwem.

Nowoczesna biała komoda

Biała komoda Luiza w minimalistycznym stylu KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *